Hurom H100: wyciskarka, która spełni Twoje oczekiwania

23 marca 2021 Naturalne metody

Obecnie wyciskarki do soków, cieszą się sporą popularnością na rynku. Coraz więcej osób docenia ich możliwości oraz przede wszystkim to, że urządzenie nie pozbawia produktów takich jak warzywa oraz owoce - cennych witamin i minerałów. Sok jest zatem bogactwem wszystkiego, co skrywają w sobie te naturalne składniki. Wyciskarki przetwarzają wszystko na wolnych obrotach, sok nie powstaje zatem tak szybko, jak w przypadku sokowirówki. Jest jednak pełnowartościowy i może niekiedy zastępować nam jakąś przekąskę, a nawet posiłek w ciągu dnia. Oczywiście korzystanie z wyciskarki wymaga od nas wyboru odpowiedniego modelu. Tych natomiast na rynku nie brakuje, na którą zatem naprawdę warto się zdecydować?

Dlaczego warto wybrać wyciskarkę Hurom H100?

Bardzo dobrej jakości wyciskarki, które są również cenione na rynku, oferuje marka Hurom. Jednym z polecanych modeli, jest Hurom H100. Czego można oczekiwać od tego sprzętu? Jest to wyciskarka, która powstała z bardzo wysokiej jakości materiałów. To właśnie dzięki temu, możliwe jest jej użytkowanie przez naprawdę długie lata. To co istotne, to także bardzo zaawansowany pod względem technologicznym system filtracji, opierający się konkretnie na dwóch filtrach. Ich działanie zapobiega przedostawaniu się pulpy do samego soku, dlatego też jest on klarowny i zdecydowanie zachęca do picia. Mycie wyciskarki także jest proste i trwa zaledwie chwile, ponieważ wystarczy opłukać pod bieżącą wodą dwa filtry. Wszystkie elementy urządzenia łatwo się rozkręcają, co także znacznie ułatwia utrzymanie jej w czystości. Szczotka dołączona do zestawu i służąca do mycia wyciskarki, w gruncie rzeczy nie jest w większości przypadków nawet potrzebna.

Wyciskarka Hurom H100 została również wyposażona tak, aby prócz soków móc również przygotowywać lody. Sam rozmiar wyciskarki jest niewielki, dlatego jest ona w stanie zmieścić się praktycznie w każdej kuchni. Można zakupić ją w kolorze czarnej perły oraz platyny. W wyciskarce tej zostało zastosowane wysokiej jakości sito, jednak samych elementów urządzenia jest mniej, niż w dotychczasowych modelach. Dlatego łatwiej się ją czyści. Jest ona również bardzo cicha oraz ma niskie zużycie prądu, co z punktu widzenia użytkownika także jest istotną kwestią. Sprawdź ofertę wyciskarki Hurom H100 https://hurompolska.pl/h100/.

Przepisy na proste i zdrowe soki

Aby w pełni wykorzystać możliwości wyciskarki warto zapoznać się z kilkoma prostymi przepisami na to, aby je przygotować. Zawsze warto mieć pod ręką warzywa, owoce oraz różnego rodzaju warzywa liściaste, przykładowo jarmuż.

Nie każdy lubi soki typowo warzywne ale trzeba przyznać, że to właśnie warzywa powinny być podstawą naszej diety. Aby dostarczyć do swojego organizmu sporą ilość żelaza oraz witaminy A, należy przygotować cztery duże marchewki oraz buraka. Do tego warto dodać również plasterek rozgrzewającej imbiru, mającego również działanie przeciwzapalne.

Aby sok był nieco słodszy, a tym samym możliwy do wypicia przez większość z nas, można stworzyć miks z dwóch dużych marchewek oraz buraków. Do tego kawałek imbiru oraz dwie słodkie pomarańcze.

Dziś bardzo popularne są również zielone soki, uważane za prawdziwą bombę witaminową. Sok tego typu można przygotować w pierwszym wariancie z: jednej gruszki, jednej limonki, jednego dużego ogórka, jednej garści listków mięty oraz dwóch garści liści jarmużu. Do tego również plasterek imbiru oraz nieco natki pietruszki.

Druga wersja to natomiast trzy łodygi selera naciowego, trzy garście szpinaku, jabłko oraz gruszka.

Aby zadbać o swoją linię, warto spożywać grejpfruta. Wiele mówi się bowiem o tym, że wspomaga on proces odchudzania. Do soku należy dodać jednego grejpfruta, trzy garście jarmużu, jedną gruszkę, jedną cytrynę, plasterek imbiru, natkę pietruszki i na koniec trzy łodygi selera naciowego.

Dla miłośników soku znanego pod nazwą "Kubuś", znajdzie się również jego zdrowsza oraz bardziej pełnowartościowa wersja. W tym wypadku należy przygotować 0,5 kilograma marchwi, jabłek oraz pomarańczy. Do tego jeden lub dwa banany. Jest to typowo owocowy sok dlatego warto mieć świadomość tego, że będzie dość słodki w smaku.

Rozgrzewająco-orzeźwiający sok, można natomiast przygotować na bazie cytrusów. Dwie cytryny oraz dwie pomarańcze, trzeba połączyć z jednym korzeniem imbiru oraz kilkoma kłączami kurkumy.

Soki można również robić na bazie dyni, choć zazwyczaj kojarzy nam się ona z jesienną zupą. Do takiego soku potrzebna jest jedna dynia o średniej wielkości, trzy gruszki, łyżeczka cynamonu oraz korzeń imbiru. Wiele soków ma w przepisie imbir, ponieważ jest on skarbnicą różnego rodzaju witamin i minerałów, a także ma działanie rozgrzewające.

23 marca 2021 Naturalne metody

0 Komentarze