Co to jest i jak działa woda plazmowana?

26 stycznia 2022 Oczyszczanie organizmu

​Czysta woda plazmowana pozbawiona jest wszelkich zanieczyszczeń chemicznych i biologicznych. Pobierana jest ze źródła „Kończanka”. Wodę poddaje się działaniu plazmy, co sprawia, że zyskuje pierwotną strukturę zgodną z porządkiem występującym w naturze. Ma ona idealną harmonię i wysoką biodostępność. Nazywa się ją także wodą lekką lub zdeklastrowaną. Cechują ją niesamowite właściwości zdrowotne – ma zdolność oczyszczenia i nawodnienia organizmu na poziomie komórkowym. Wszystko dzięki uporządkowanym cząsteczkom, które po wniknięciu w strukturę organizmu dotleniają komórki i wypierają z nich wolne rodniki.

Jak działa woda plazmowana?

Wodę plazmowaną wytwarza się w Reaktorze Niskotemperaturowej Plazmy Jarzeniowej. Jest ona deklastrowana i rozbijana na nanocząsteczki. Podczas procesu w wodzie wytwarzają się różne formy tlenu, m.in. tlen singletowy. Dzięki temu woda może z łatwością wniknąć do komórek w organizmie i naprawić te uszkodzone. Umożliwia ona także usunięcie z organizmu toksyn i neurotoksyn. Dodatkowo wpływają kolejne informacje o skuteczności wody plazmowanej w kontekście apoptezy komórek nowotworowych, rozwoju roślin oraz zwierząt hodowlanych. Wykorzystuje się ją także podczas pracy z osobami chorującymi na autyzm oraz Zespół Aspergera.

Co dzieje się po wniknięciu wody plazmowanej do organizmu?

Woda o charakterze nanocząsteczkowym i wysokim poziomie wzbudzonego tlenu przetyka i otwiera mikro naczynia krwionośne oraz kapilary. Umożliwia to poprawę efektywności krążenia krwi, tlenu oraz składników odżywczych po organizmie. To z kolei prowadzi do odżywienia, ukrwienia, natlenienia i oczyszczenia wszystkich organów. Organizm ma możliwość samodzielnej regeneracji. Ciężka woda zostaje wymieniona na ultralekką. Poprawia się komunikacja neuronowa mózgu z resztą narządów, stany zapalne i lokalne toksemie zaczynają zanikać. Proces produkcji hormonów i enzymów wraca do normy, co wpływa na równowagę całego organizmu.

Stosowanie wody plazmowanej

Należy pamiętać, że woda plazmowana z dlapacjenta.pl nie jest lekiem – wciąż prowadzone są badania nad jej działaniem. Zdrowa osoba dorosła przez pierwsze 5-10 dni stosowania powinna pić 125 ml wody na czczo. Picie codziennie takiej dawki wystarcza na 24 dni terapii, choć po pierwszych kilku dniach można zwiększyć dawkę do 250 ml. Woda plazmowana musi zostać podgrzana do około 50 stopni Celsjusza. Nie można jej podawać osobom w trakcie oraz do miesiąca po skończeniu chemioterapii, a także tym przyjmującym antybiotyki, morfinę oraz inne narkotyczne środki przeciwbólowe. Ten produkt ma właściwości odmienne od tych, które są naturalne dla zwykłej wody.

Podsumowanie

Woda plazmowana wykazuje się niezwykłymi właściwościami. Ma korzystny wpływ na organizm człowieka, rośliny oraz zwierzęta. Picie jej pozwala odżywić, dotlenić i oczyścić komórki, co sprzyja skutecznej autoregeneracji organizmu. Naturalna równowaga jest niezbędna do jego prawidłowego funkcjonowania, dobrego samopoczucia i braku chorób.

Artykuł partnera

26 stycznia 2022 Oczyszczanie organizmu

0 Komentarze